Naruto

To moje Forum o Naruto

Ogłoszenie

Zapraszam na moje forum o anime naruto tutaj zawsze znajdziecie coś dla siebie

#1 2008-06-21 20:32:36

Sasuke Uchiha

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 31
Punktów :   
Ulubiona Postać: Sasuke Uchiha

Rangi

Student akademii- 0 postów
Genin- 30 postów
Chunnin- 60 postów
Jounin-  90 postów
Specjalny Jounin-120 postów


Imię:Sasuke
Nazwisko:Uchiha
Umiejętności:Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Jutsu: Bushin no jutsu, Kai, Rasengan, Konoha Senpuu, Shishi rendan, U-ZU-MA-KI Naruto rendan, Oodama Rasengan, rasen-shuriken, Kage bushin no jutsu, chidori, Konoha Renpuu, Henge No jutsu, Hakkeshou Kaiten (wir obronny), Hakke Rokujuuyonshou (64udezenia), Katon: Housenka (pustynny kwiat feniksa), Chidori, Kage shuriken no jutsu (cienisty shuriken), Daibakufu no Jutsu [Suiton](wodny wir), Zankyokukuuha (Tnąca fala dzwiękowa), Shintenshin no Jutsu (zamiana umysłów), Tajuu Kage Bunshin no, Jutsu (technika ostatniej szansy), Kazagume (kontrololowane pająki), Baika No Jutsu (Jutsu ekspansji), Doku Kiri (Trujący gas), Hiru Banshō Bōka no Jutsu (stapianie się z otoczeniem,), kagemane no jutsu (Przejęcie cienia), Suiton: Goshokuzame (Technika wodnego rekina), Bubun Baika no Jutsu (Powiększenie wybranej części ciała),Doton: Yomi Numa (technika bagna), Hakke Hyakunijuuhachishou, (128 udezen), Hakke kuushou (żut chakrą), Kagenui (atak cienia), Kanashibari no Jutsu (paraliżujące tygrysy), Narakumi no Jutsu (Technika przerażliwej przyszłości), Utsusemi no Jutsu (zmylenie), Jubaku Satsu (zniknięcie w gen jutsu), Omote Renge(kwiat lotosu), Gōken (wir liścia), Kage Buyō (churagan liścia),
Przyzwanie:Smok, Żaba, Lis
Wyposarzenie:100 kunai, 150 shuriken, 5 shuriken demonicznego wiatru
Złoto:36000
Pupile;
Pieczęcie:Przeklęta pieczęć
Techniki wzrokowe:Sharingan wszystkie formy
HP:5000
Siła:500
Szybkość:20 000
Zręczność:200

Offline

 

#2 2008-07-06 12:54:30

sabaku no gaara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rangi

Tylko jak ja mam 1 post to ja mam uzytkownik a nie student akademii


Imię:Gaara
Nazwisko:Sabaku
Wioska:konoha
Umiejętności:NinJutsu,GenJutsu,Taijutsu
Jutsu:Amaterasu,Kagemane no jutsu,Hakke kuuchou,Kage Bunshin no jutsu, Kuchiyose no jutsu,Chidori,Rasengan,Fuuton:RasenShuriken,Kaiten,Katon:goukakyou no jutsu, Goshoku zame,jubaku satsu,kage kubi shibari no jutsu,kage mane shuriken no jutsu,Mizukuri no Yaiba,Oodama rasengan,Chidori Nagashi,Retsudo Tenshou,Mangekyou sharingan,Sabaku rou,Sabaku Taisou,sanjuu Rashoumon,Senei Ta-jashuu,shichuutou no jutsu,Shiki fuujin,Suirou no jutsu,Suna Bunshin,Suna no tale,Suna no yoroi, Suna Shigure,Suna Shuriken,Takitsubo no Jutsu [Suiton], Kusanagi no Tsurugi - Kuu no Tachi, Kuchiyose: Edo Tensei, Mushi Bunshin no Jutsu, Nikudan Hari Sensha, Omote Renge, Renkuudan [Fuuton], Hakke Hyakunijuuhachishou(128 uderzeń), Hakke Rokujuuyonshou(64 uderzenia), Hokkotsu no Yaiba, Kokuryuu Boufuusetsu [Hyouton], Sharingan Soufuusha Sannotachi, Yomi Numa [Doton], Kagerou Ninpou: Utakata, Asa Kujaku, Doku Kiri
Wyposażenie:3xShuriken,2xKunai,1gurda gaary,1xparasolka senbon, 3xshuriken demonicznego wiatru
złoto:30.300
Techniki wzrokowe:byakugan, sharingan, rinnengan
Pieczęcie: Przeklęta pieczęć nieba
HP:9995
Zręczność:6050
Siła:4083
Szybkość:2950
Pupil:manda(wąż),Kitsuii(ślimak),Gamabunta(żaba),Lis
Jutsu pupila:Dappi no hada,Zeshi nensan,Suiton:Tappoudama,Gamadosuzan,katon:Gamayu Endan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assaultcube.pun.pl www.gimnazjumczudec.pun.pl www.blackhats.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl